W czasie marzeń nadszedł czas na działania
25%  zniżkina wszystkie nasze ku
Rozwijaj się tej wiosny z Beetroot Academy
-25%  zniżki na wszystkie kursy

Otwieramy nasze serca: Beetroot Academy Impact Report 2021 jest już dostępny

Wpływ społeczny jest podstawą działalności Beetroot Academy. W tym raporcie możesz dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy, co robimy, dokąd chcemy zmierzać - a nawet o tym, jak możesz być częścią tej podróży. Odkryj nasze najważniejsze osiągnięcia we wstępnym przeglądzie raportu wpływu i pobierz jego pełną wersję.

Beetroot Academy Impact Report 2021 to nasz pierwszy skonsolidowany raport wpływu społecznego. W tym raporcie można dowiedzieć się więcej o wpływie społecznym, jaki wygenerowaliśmy dzięki naszym działaniom w tym roku, o tym, co zrobiliśmy, aby stworzyć ten wpływ i jak to wszystko jest powiązane z naszą wizją przyszłości.

Obraz zawierający tekst, diagram, zrzut ekranu, designOpis wygenerowany automatycznie

Naszą misją jest pomaganie ludziom w rozwijaniu kariery w branży cyfrowej. Dlatego naszą podstawową działalnością jest zapewnienie praktycznych szkoleń umiejętności, które pomogą im rozpocząć karierę jako specjaliści od technologii. 

Zaczęliśmy od edukacji stacjonarnej na Ukrainie. Dziś działamy globalnie online z wirtualnym nauczaniem na żywo i możemy zaoferować nasze rozwiązanie edukacyjne każdemu, kto ma motywację, komputer i stabilne połączenie internetowe.

Ponadto, wraz z naszymi partnerami, oferujemy różnorodne możliwości stypendialne na pokrycie czesnego dla studentów, którzy nie są w stanie opłacić go samodzielnie. Niniejszy raport zawiera więcej informacji na temat naszej współpracy z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak Pact, ACTED, UNFPA i szwedzkie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Przeczytaj zmieniające życie historie naszych uczniów, aby dowiedzieć się więcej o sile edukacji technologicznej.

Kiedy zaczęliśmy pisać ten raport wpływu, nawet nie wyobrażaliśmy sobie strasznych konsekwencji rosyjskiej inwazji w lutym ubiegłego roku. Nawet 13 milionów Ukraińców zostało wysiedlonych, a ponad 50% straciło pracę. 

W tej chwili nasza misja jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Aby pomóc Ukraińcom w odbudowie ich życia, uruchomiliśmy kampanię GoFundMe (https://www.gofundme.com/f/c6xqmn-help-ukrainian-refugees-start-a-career-in-tech), aby zebrać fundusze na zapewnienie stypendiów na edukację technologiczną dla co najmniej 1000 Ukraińców, aby pomóc im rozpocząć karierę w branży technologicznej. 

Pobierz pełną wersję raportu wpływu i dowiedz się więcej o Beetroot Academy.

Daria Diadenko
Editor