W czasie marzeń nadszedł czas na działania
25%  zniżkina wszystkie nasze ku
Rozwijaj się tej wiosny z Beetroot Academy
-25%  zniżki na wszystkie kursy

Jak przygotować się do studiowania front-end development w Beetroot Academy?

Wspaniała kariera front-end developera brzmi niesamowicie, prawda? Poprzedza ją jednak wymagający, ale ekscytujący okres nauki, pierwsze projekty, rozmowy kwalifikacyjne i finalnie - upragniona oferta. Jeśli więc widzisz swoją przyszłość w społeczności programistów front-end, zacznij naukę od tego artykułu. Znajdziesz tu kilka pomocnych materiałów do samodzielnej nauki.

Specjalista ds. rozwoju front-end to zazwyczaj osoba zwracająca uwagę na szczegóły, myśląca analitycznie, komunikatywna i zdolna do pracy w zespole. Jeśli chodzi o Ciebie, radzimy zacząć od artykułów Co powinien wiedzieć front-end developer: podstawowe pojęcia do słowniczka What Is Web Development?. Dowiesz się z nich, czym jest tworzenie stron internetowych, z jakich etapów się składa i czego dokładnie musisz się nauczyć.

Sposób tworzenia stron internetowych został opisany w samouczku Rozpoczęcie pracy z siecią. Po jego przeczytaniu przejdziesz od "niczego" do stworzenia swojej pierwszej strony internetowej. 

Jeśli jednak rozumiesz już, jak to działa, możesz bezpośrednio uczyć się języków programowania HTML i CSS. Te materiały będą więc dla Ciebie pomocne:

Ponieważ wiele materiałów jest w języku angielskim, zalecamy, aby w razie potrzeby poprawić swój poziom znajomości tego języka. Aby to zrobić, możesz przeczytać nasz wpis na blogu. Dowiesz się z niego, gdzie najlepiej uczyć się angielskiego.

Jeśli lubisz samodzielnie wyszukiwać i studiować informacje na temat wybranego przez siebie zawodu, możesz skorzystać z naszych wskazówek dotyczących efektywnej pracy z różnymi źródłami.

Jak prawidłowo wyszukiwać informacje:

Aby dowiedzieć się, jak wydajnie przetwarzać informacje, przeczytaj artykuł Reading Strategies - Reading Efficiently by Reading Intelligently.

I na koniec, podzielimy się pomocnymi skrótami klawiszowymi.

Umiejętność samodzielnej pracy i nauki jest niezbędna dla profesjonalisty IT na każdym etapie rozwoju kariery, ale nie wystarczy, jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki. W Beetroot Academy rozumiemy to, dlatego nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli. Studenci mogą wygodnie uczyć się teorii w domu i doskonalić swoje umiejętności podczas zajęć online na żywo. Proces nauki został zaprojektowany w taki sposób, aby uczniowie czuli się jak w naturalnym środowisku pracy. Pomoże to nie tylko opanować nowy zawód, ale także zdobyć konkretne umiejętności miękkie, które będą przydatne po zatrudnieniu.

Aby rozpocząć pracę w branży IT, nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego. Ale aby wejść do Beetroot Academy, potrzebujesz bazy. Zadbaliśmy o to, gromadząc wartościowe materiały w jednym miejscu. Zapoznaj się więc z tymi materiałami i aplikuj na nasz kurs Front-end development!

Yevheniia Stentsel
Beetroot Academy blog author
Kickstart your career as front-end developer

We teach you how to make sites. We will explain how a browser works, how to put into practice HTML, CSS, JavaScript (ES6). Our teachers will explain how to repeat framework steps.

Start studying