W czasie marzeń nadszedł czas na działania
25%  zniżkina wszystkie nasze ku
Rozwijaj się tej wiosny z Beetroot Academy
-25%  zniżki na wszystkie kursy

Jak przygotować się do kursu Phyton development w Beetroot Academy?

Dlaczego początkujący wybierają Pythona jako swój pierwszy język programowania? Ze względu na jego prostotę i elastyczność. Ponadto Google, YouTube, Netflix, Spotify, Reddit i Instagram korzystają z Pythona. Jeśli chcesz pracować w IT z tym językiem programowania, przeczytaj te materiały do samodzielnej nauki i aplikuj do Beetroot Academy.

Jeśli jesteś zainteresowany jednym z najpopularniejszych języków programowania - ale dopiero zaczynasz tworzyć strony internetowe, zalecamy przeczytanie naszego wpisu Czym zajmuje się programista Pythona? Wprowadzenie do zawodu. Dowiesz się, do czego służy Python i jakie są zalety tego języka. Potem możesz wziąć udział w krótkim, darmowym kursie podstaw Pythona od Google.

Jak używać Pythona jest szczegółowo opisane w artykule How to Use Python: Your First Steps na RealPython. Dowiesz się z niego, jak pobrać i zainstalować Pythona na swoim komputerze, a także poznasz składnię tego języka programowania i narzędzia do kodowania, zrozumiesz też, czym jest styl kodu i jak radzić sobie z błędami.

Następnie możesz nauczyć się podstaw Pythona za pomocą serii samouczków z pythonprogramming.net. Ten dynamiczny kurs składa się z 15 lekcji, które można przejść we własnym tempie.

Aby nie stracić motywacji, warto zapoznać się z poniższymi artykułami:

  • How to Learn Python The Easy Way (And Not the Way I Did). Autor opowiada o swoich próbach nauki tego języka programowania i dzieli się wnioskami na temat przyczyn swoich niepowodzeń. Przedstawia również zalecenia dotyczące tego, jak ułatwić sobie naukę Pythona.
  • 11 Beginner Tips for Learning Python Programming. Artykuł radzi, jak poprawić własną dyscyplinę, a mianowicie: regularnie kodować, aktywnie szukać błędów, a także jak otaczać się motywującymi ludźmi i wnieść własny wkład w rozwój języka programowania Python.

Ponieważ wiele materiałów jest w języku angielskim, zalecamy, aby w razie potrzeby poprawić swoją znajomość tego języka. Przeczytaj nasz wpis na blogu dowiesz się z niego, gdzie najlepiej uczyć się angielskiego.

Jeśli lubisz samodzielnie wyszukiwać i studiować informacje na temat wybranej profesji, możesz skorzystać z naszych wskazówek dotyczących efektywnej pracy z różnymi źródłami.

Jak prawidłowo wyszukiwać informacje:

Aby dowiedzieć się, jak wydajnie przetwarzać informacje, przeczytaj artykuł Reading Strategies - Reading Efficiently by Reading Intelligently.

I na koniec, podzielimy się pomocnymi skrótami klawiszowymi.

Mamy nadzieję, że szybko opanujesz zalecane materiały i dołączysz do Beetroot Academy. Studiowanie z nami oznacza zdobywanie wiedzy od ekspertów z branży podczas zajęć na żywo, stanie się częścią dużej społeczności absolwentów i w rezultacie - rozpoczęcie kariery.

Yevheniia Stentsel
Beetroot Academy blog author
Kickstart your career as python developer

We teach you to write simple apps and programs in Python, design from scratch or extend the existing code base, test it, convey some refactoring, and optimizing.

Start studying