W czasie marzeń nadszedł czas na działania
25%  zniżkina wszystkie nasze ku
Rozwijaj się tej wiosny z Beetroot Academy
-25%  zniżki na wszystkie kursy

Testować czy nie testować: odkryj swoją supermoc QA

July 7, 2022
19:00 CET
YouTube
Zapewnienie jakości zawsze pozostaje na dalszym planie programowania, ale ma kluczowe znaczenie dla każdego produktu. Inżynierowie QA nie muszą pisać kodu - zamiast tego sprawdzają go! Dołącz do naszego bezpłatnego webinaru, aby dowiedzieć się, czy QA pasuje do Ciebie i co możesz osiągnąć, wybierając tę ścieżkę kariery.

Ciekawość, umiejętność krytycznego myślenia, wysokie umiejętności komunikacyjne, zdolność do wczucia się w rolę klienta i zapewnienie doskonałego doświadczenia użytkownikowi - te umiejętności nie tylko definiują dobrego inżyniera QA, ale także dają ogromny potencjał rozwoju.

Nasza prelegentka, Yevgenia German, nauczycielka kursu QA manual w Beetroot Academy, podzieli się swoją ścieżką kariery, od nauki po stanowisko Tech QA Lead, oraz opowie wszystko, co musisz wiedzieć o testowaniu:

  • Czym jest zapewnianie jakości i dlaczego jest tak ważne w naszym codziennym życiu.
  • Jakie umiejętności miękkie są odpowiednie dla roli inżyniera QA.
  • Możliwości rozwoju dla inżynierów QA: wybór konkretnej dziedziny (strony internetowe, aplikacje mobilne, bezpieczeństwo i inne), przejście na stanowisko zarządzania, rozwój zawodowy lub zostanie właścicielem produktu.

Ponadto, będziemy mieć praktyczne zajęcia z testowania kodu i naprawiania błędów.

QA manual

You will acquire the necessary knowledge about the QA profession with us.

Start studying
More events
Go to all events